+90 212 771 44 95 •

Hakkımızda

Kurulduğumuz 1980 yılından bu yana Sağlık Bakanlığı izinli antiseptik ve dezenfektan ürünlerden ilkyardım malzemelerine kadar tüm ürünlerimizde sürekli gelişme ve yenilenmeyi, Avrupa ve Amerika’daki benzer ürünlere paralel kalitede üretim yapmayı kendimize ilke edindik. Bu amaçla laboratuar ve imalat teknoloji ve metotlarımızı sürekli güncellemek suretiyle, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tavsiyesi doğrultusunda GMP (iyi imalat uygulamaları), GLP (iyi laboratuar uygulamaları) kuralları, ISO13485 ve ISO 9001:2015 gibi kalite sistemleri ışığında müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmayı hedefleriz.


KALİTE POLİTİKAMIZ: Kalite, varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreçtir. Bu çerçevede çalışanların, çalışma süreçlerinin, makina ve ekipmanların gelişimini sağlamak, takip etmek, yatırım yapmak gerekir. Kalite politikalarımız ; Tüm müşterilerimizin ve nihai kullanıcıların güvenli, etkili, ve kalite standartlarına, yasal şartlara uygun ürün temin etmeleri için gerekli aktiviteleri yerine getirmek. Tüm organizasyona ortak kalite bakış açısını benimsetmek. Üretimden sevkiyata tüm safhalarda müşteri ve nihai kullanıcı odaklı kalite, hizmet ve mükemmellik prensiplerini uygulamak. Yeterli eğitim, beceri ve tecrubede personel çalıştırmak. Tüm çalışanlara verilen düzenli eğitimlerle yeterli bilgi birikimi, bilinç ve kalifikasyonda personel yetiştirmek ve bu eğitimlerin nihai ürüne kalite artışı olarak yansımasını sağlamak. Resmi gerekliliklere tam uyum sağlamak. GMP kurallarına uygunluk. Ürün kalitemiz ve çeşitliliğimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve arttırmak. Kalite politikası, kalite hadefleri, tetkik sonuçları, veri analizleri, düzeltici faaliyetler, yönetim gözden geçirmesi ile sistemin sürekli iyileştirilmesinin sağlanması. Yaklaşım : Müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için gerekli yönetim sistemini kurmak. Hatasız süreç tasarımında yoğunlaşmak. Çalışanların şirket işleyişine katılımını teşvik etmek ve takım çalışmasını özendirmek. Çalışanlarımızın firma amaç ve hedefleri ve kişisel gelişimleri doğrultusunda sürekli eğitimini sağlamak.

Amacımız : Müşteri odaklı bir yaklaşımla kalite ve önce insan sağlığı kavramlarını en başarılı uygulayıcısı olarak sektörde örnek oluşturmak, kalitemiz ve ürün portföyümüz ile rakiplerimizle “ticari ve insani ahlak sınırları içinde yarışarak” üretmektir. Hedefimiz, Sağlık Bakanlığımızın önderliğinde Türk İlaç Sanayinin gelişimine, kapsamlı, yaratıcı, yenilikçi, kişi ve kurumlara özel, çeşitli müşteri beklentilerini ve gereksinimlerini karşılayan ve yüksek kalite ile cevap veren ürün ve hizmetlerin sunumu ile katkı sağlamaktır.

Firmamız, teknik ekibi, güncel üretim teknolojisi ve dolum hatlarıyla fason üretim işlerinize de cevap verebilmektedir.

Fabrikamız : Hadımköy tesislerimiz, Antiseptik-Dezenfektan üretimi hatlarıyla sektöre dahili/harici likit ilaç üretimi, dolum ve ambalajı için hizmete sunulmuştur. GMP kuralları dahilinde şu anda bilinen en ileri seviyede teknik donanım ve bilgi ile hazırlanmış üretim hatlarımız güvenilir ve ideal koşullarda üretim yapmaktadır.

Fabrikamız sadece ilaç ve ara ürün üretiminde kullanılmak üzere yaklaşık 5000m² kapalı alana sahiptir.

Daha iyi günlerde daha iyi bir TÜRKİYE' de çalışmak dileğiyle daima hizmetinizdeyiz.

KİMPA İLAÇ LTD. ŞTİ. KALİTE POLİTİKASI VİZYONUMUZ :

Kalite ve önce insan sağlığı kavramlarını en başarılı uygulayıcısı olarak sektörde örnek oluşturmak, Türkiye'de KİMPA İlaç isminin kaliteli ürün anlayışı ile özdeşleşmesini sağlamak. Müşteri odaklı bir yaklaşımla, Türk ilaç sanayiinin gelişimine, kapsamlı, yaratıcı, yenilikçi, kişi ve kurumlara özel, çeşitli müşteri beklentilerini ve gereksinimlerini karşılayan ve yüksek kalite ile cevap veren ürün ve hizmetlerin sunumu ile katkı sağlamaktır. İLKE VE DEĞERLERİMİZ: İnsan sağlığı , Tasarrufa önem verme, Coşkulu, özverili ekip çalışmalarına önem verme, Müşteri odaklı çalışma, Eğitilmiş, deneyimli ve katılımcı işgücü birikimini en önemli varlık olarak görme, Sürekli iyileştirmeyi, yenilikçiliği ve müspet yönde değişimi esas alma, Topluma katkıda bulunma ve adil olarak tüm faaliyetlerimizde insana değer verme. Güvenli, huzurlu, şeffaf, demokratik ve karlı bir çalışma ortamı yaratmak ve sürekliliğini sağlamaktır.